Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nerka czy saszetka męska - co wybrać?

2017-11-02
Nerka czy saszetka męska - co wybrać?Nie każdy mężczyzna lubi nosić teczki czy mniejsze plecaki, w których może pomieścić najpotrzebniejsze przedmioty. Jednak noszenie smartfona, portfela czy kluczy w kieszeniach spodni również nie jest najlepszym rozwiązaniem problemu. Z tego powodu coraz częściej mężczyźni sięgają po przypinane nerki oraz saszetki ze skóry.

Nerka czy saszetka męska - co wybrać
Nerka saszetka męska to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy preferują aktywny czy sportowy tryb życia. Przypinana do paska nerka jest idealnym sposobem, aby ze sobą zabrać na trening czy przejażdżkę rowerem nie tylko dokumenty czy telefon, ale również butelkę wody czy inne niezbędne przedmioty, w tym również do szybkiej naprawy roweru. Bardziej stylowe saszetki męskie z dopinanym paskiem są z kolei wybierane przez mężczyzn, którzy z racji swojego statusu zawodowego powinni wybierać akcesoria skórzane wysokiej jakości.

Saszetka pozwala na noszenie najpotrzebniejszych drobiazgów, przy czym jej wielkość pozwala także na jej szybkie spakowanie do teczki czy nawet do szuflady w biurku.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017

Polecane

pixel