Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Etui na dokumenty i portfel z ochroną RFID, czyli o tym, jak bezpieczeństwo łączy się z kunsztowną formą

2017-11-06
Etui na dokumenty i portfel z ochroną RFID, czyli o tym, jak bezpieczeństwo łączy się z kunsztowną formąCoraz częściej można spotkać się z sytuacją, że wiele osób, kierując się względami czysto praktycznymi, nosi w jednym miejscu nie tylko dokumenty, ale także karty kredytowe. Dobrze byłoby więc zatroszczyć się zarówno o ich bezpieczeństwo, jak i o estetykę przechowywania.

Czym powinno wyróżniać się etui na karty kredytowe i dokumenty?

W pierwszej kolejności ochroną danych, a co więcej, utrudnieniem do nich dostępu. We współczesnej rzeczywistości jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ nie tylko etui na karty kredytowe i dokumenty, ale także portfel z ochroną RFID posiadają odpowiednie zabezpieczenia. Jeżeli wziąć pod uwagę również fakt, że etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem charakteryzuje się poza tym oryginalnym designem, to można wysnuć wniosek, że wszystkie dane są chronione, a jednocześnie w elegancki sposób przechowywane.

Portfel z ochroną RFID a jego właściwości

Etui na karty kredytowe z zabezpieczeniem oraz portfel z ochroną RFID daje gwarancję uniemożliwienia przechwytywania danych. Dzięki systemowi RFID portfel został wyposażony w specjalną membranę, której zadanie polega na blokowaniu możliwości nadawania sygnału radiowego. Jest to jednoznaczne z tym, że warstwa ochronna zabezpiecza przechowywane w portfelu karty kredytowe i dokumenty. Warto podkreślić, że membrana funkcjonuje nawet wówczas, gdy portfel jest otwarty.

Zarówno etui, jak i portfel charakteryzuje się wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, a co więcej, – dzięki niewielkim wymiarom – może być schowany w kieszeni.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017

Polecane

pixel