Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Czym kierować się przy wyborze walizki podróżnej?

2024-05-22
Czym kierować się przy wyborze walizki podróżnej?

Szukasz walizki podróżnej i nie wiesz, jak dokonać słusznego wyboru? Ten mini poradnik pomoże Ci sprecyzować swoje potrzeby!

Wielkość

To pierwsza rzecz, o której musisz wiedzieć: jak duża walizka jest Ci potrzebna? Na ile dni potrzebujesz się spakować? Podróżujesz autem, samolotem czy pociągiem? Sprawdź wymiary, np. w liniach lotniczych, i tym kieruj się w swoich poszukiwaniach!

Materiał i wytrzymałość

Szukaj produktów wykonanych z solidnych surowców, takich jak tworzywo ABS, dzięki czemu Twoja walizka będzie Ci służyć przez lata!

Kółka i uchwyty

Nic tak nie ułatwia przemieszczania się jak te dwa elementy! Solidne kółka powinny być łożyskowane, podwójne i obrotowe - wtedy z łatwością pokonasz nierówne chodniki! Teleskopowa rączka, a także uchwyty na walizce w pionie i poziomie dodatkowo zwiększą Twój komfort.

Bezpieczeństwo

Twoim rzeczom zapewni je zamek szyfrowy z funkcją TSA, która w razie konieczności pozwoli służbom otworzyć walizkę bez jej uszkadzania. Solidne zamki i grube ekspresy dodatkowo zabezpieczą bagaż, na takie szczegóły warto zwrócić uwagę podczas wyboru modelu.

Wnętrze

Wszelkie kieszonki, przegrody, a także pasy mocujące bagaż są zawsze mile widziane i bardzo ułatwiają pakowanie się!

Dodatkowe udogodnienia

Możliwość poszerzenia walizki na pewno przyda się dla wszystkich pamiątkowych wyjadaczy, którym zawsze brakuje miejsca w drodze powrotnej z wakacji!

Jeśli zadbasz o wymienione wyżej aspekty, pozostaje Ci tylko wybór koloru i korzystanie z uroków urlopu!

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024

Polecane

pixel